Politikalarımız - Rüzgar Akademi - Bursa - 0224 272 49 82

Politikalarımız

Anasayfa-Kurumsal

Politikalarımız

Kalite Politikamız

Rüzgar Akademi A.Ş. ‘ nin  vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, güvenilir ürünleri geliştirir, üretir ve gerekli hizmeti sunarız.
Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi yönünde faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, dayanıklı tüketim sektöründe kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

Çevre Politikamız

Ulusal ve uluslararası yasal mevzuat ve düzenlemelere uygun, sürekli gelişmeyi temel alan bir çevre yönetim sistemi dahilinde çalışmaktayız.
Çalışanlarımızın ve toplumun çevre bilincinin artırılması yönünde faaliyetlerimizi Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, dayanıklı tüketim sektöründe çevresel öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

İş Güvenliği Politikamız

Müşteri ihtiyaçlarının karşılanması için yapılacak tüm çalışmalarda iş güvenliğini ön planda tutmak, personelin, enerji türbinlerin güvenliği ve eğitim sahalarının güvenliği bu amaç için riske atmayan bir yapı oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak, yürürlükte bulunan iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal mevzuat ve idari düzenlemelere uygun davranmaktır.

GWO Politikamız

GWO BST ve BST-R kapsamında, İlk Yardım, Yangın Bilinçlendirme, Yüksekte Çalışma ve Elle Taşıma Modüllerinin Eğitimlerini, kursiyerlerimize vermekteyiz. Eğitimlerimiz Rüzgar Akademi tesislerinde verilebildiği gibi müşteri şartlarının uygun olması halinde, mobil olarak müşteri sahasında da verilebilir. Hedeflerimiz doğrultusunda eğitim ve eğitmenlerimizin kalitesi için sürekli gelişim amaçlanmıştır.

Politikalarımız