Eğitimler - Rüzgar Akademi - Bursa - 0224 272 49 82

Eğitimler

GWO Eğitimi

GWO Eğitimi

Rüzgar Türbinleri için Temel Güvenlik Eğitimi vermektedir. GWO (Global Wind Organisation) Eğitim Merkezi olarak, rüzgâr türbinlerine yönelik, uluslararası geçerlilikte GWO Temel Güvenlik Eğitimi verme yetkisine sahiptir Rüzgar Akademi GWO Yüksekte Çalışma, İlk Yardım, Yangın Bilinci ve elle taşıma modullerini 5 kişilik eğitim kadrosu ile müşterilerine sunmaktadır. Eğitimlerimiz aynı zamanda Üniversitesi, Yüksekte Çalışma Eğitmenliği sertifikalarına sahip olup, hem teorik hem de pratik eğitimleri ister eğitim alanında ister müşteri sahasında verebilmektedir. Kurs sonunda verilen sertifika 2 sene boyunca geçerlidir.

Hidrolik Eğitimi

Hidrolik Eğitimi

Mühendislere ve teknik elemanlara yönelik hidrolik eğitimi verilecektir. Eğitim sonunda kursiyerlerin hidrolik bilgisine sahip olması amaçlanmaktadır.

Mekanik Eğitimi

Mekanik Eğitimi

Mühendislere ve teknik elemanlara yönelik mekanik eğitimi verilecektir. Eğitim sonunda kursiyerlerin mekanik bilgisine sahip olması amaçlanmaktadır.

Elektrik Eğitimi

Elektrik Eğitimi

Mühendislere ve teknik elemanlara yönelik elektrik eğitimi verilecektir. Eğitim sonunda kursiyerlerin elektrik bilgisine sahip olması amaçlanmaktadır.

Kapalı Alanda Kurtarma Eğitimi

Kapalı Alanda Kurtarma Eğitimi

Mühendislere ve teknik elemanlara yönelik kurtarma eğitimi verilecektir. Eğitim sonunda kursiyerlerin kurtarma bilgisine sahip olması amaçlanmaktadır.